نقش دانش اموزان دراقتصادمقاومتی

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل


ب)نقش دانش اموزان دراقتصاد مقاومتی

 
دانش اموزان که جمعیتی نزدیک به 14 میلیون نفر را شامل میشود میتواند در تبیین الگویاستفاده از کالای  ایرانی و اصلاح فرهنگ بیگانه تاثیر بسزایی داشته باشند .

 دانش آموز میتواند فضایی با نشاط برای تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی ایجاد نماید که اینان مهمترین سرمایه های کشور و بعنوان نسل پویا ، گام اول را در خانواده ها بردارند. 

تجربه استفاده از دانش آموزان بعنوان همیار پلیس در چند سال اخیر خود گواه روشنی بر این موضوع است که آنان میتوانند سخن اثر گذار در بین خانوده و سطح عمومی جامعه در جهت ایجاد رغبت به استفاده و بهره مندی از تولید داخلی داشته باشند .

دانش آموزان قادرند خانواده ی خود را در خرید مبلمان ، مصالح ساختمانی ، لوازم تزیینی ، اسباب بازی و پوشاک هدایت و رهبری نماید بشرطیکه پیام معلم در او قبلا کارساز بوده باشد.
 

دانش آموز میتواند فرهنگ برتر شناخته شدن کالاهای خارجی را در برابر تولیدات ملی آن چنان بشکند که رغبت افراد و گرایش آنان به وسایل خارجی برای همیشه به انزوا کشیده شود.

 جمله MADE IN IRAN (ساخت ایران) توسط دانش آموزان در خانوادها ترویج داده شود.

 

هدایت دانش‌آموزان به رشته‌های فنی و کار و دانش، بستری مناسب برای اقتصاد مقاومتی بوده و توسعه مدارس فنی و حرفه‌ای از اهداف تعیین شده در سند تحول بنیادین است.


مهم‌ترین تحول در آموزش و پرورش، ایجاد تحول درمدیریت منابع موجود و رمز موفقیت در این زمینه، ایجاد تحول در نگرش و اندیشه نیروی انسانی است.
پس باید در زمینه هدایت دانش‌آموزان به سمت رشته‌های فنی و حرفه‌ای و کار و دانش نهایت دقت را داشته باشیم و انتظار ما از مقطع متوسطه توجه بیشتر به رشته‌های فنی و حرفه‌ای و کار و دانش است که با توجه به وجود بازار کار از دغدغه‌های خانواده‌ها و دانش‌آموزان می‌کاهد.

 

 


ãäÈÚ

مشخصات

  • منبع: http://shahedrh.blogfa.com/post/18
  • کلمات کلیدی: دانش ,تحول ,ایجاد ,حرفه‌ای ,دانش‌آموزان ,رشته‌های ,دانش آموزان ,هدایت دانش‌آموزان ,ایجاد تحول ,آموز میتواند ,داشته باشند
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل